Seltsist

Türi Kogukonnaselts (registrikoodiga 80412416) loodi 27. jaanuaril 2017. a selleks, et toetada Türi linnas ja vallas kestlikku ja kogukondlikku arengut.

Meie eesmärgiks on taasväärtustada Türi ajaloolist hoonestust, panustada selle korrastamisse loengute, koolituste, töötubade jms-ga, koguda ajaloolist hoonestust puudutavat teavet, aga lisaks toetada teisi kestliku ja kogukondliku tegevusega seotud valdkondi (säästev areng), näiteks kohaliku toidu väärtustamine ja kohalikul tasandil selle aina enam tarbimine, kogukondlike kohvikute jm väikeettevõtluse jaoks võimaluste loomisele kaasa aitamine, rohelisse linnaruumi ja –transporti panustamine ning selliseid tegevusi ja mõtteviisi koondava kogukondliku keskuse loomine Türile.

Seltsi on asutanud 7 Türi elanikku: Rainer Eidemiller, Ave-Triin Eidemiller, Aare Grünberg, Aina Lee, Aulis Lee, Ivar Murel, Reet Murel.

Juhatuse koosseis 2017-2019: Aare Grünberg, Aina Lee, Rainer Eidemiller, Ivar Murel.

Juhatus 2019-2020: Aili Avi, Aina Lee, Ivar Murel.

Juhatus: 2020-… Aili Avi, Aina Lee, Marge Laagemann, Sulev Liiva

Liikmeks astuma on oodatud kõik seltsi eesmärke silmas pidavad huvilised, selleks oleks hea esitada meile kirjalik avaldus, näiteks selline:

Avaldus Türi Kogukonnaseltsi liikmeks astumiseks

Liikmemaksu suurus on aastas 24 eurot. Seltsi pangakonto nr on  EE911010220259291223 (SEB). Oleme tänulikud igasuguse toetuse eest.

MTÜ_Türi_Kogukonnaselts_põhikiri

Türi Kogukonnaselts järgib vabaühenduste tegevuse eetilisi põhimõtteid.

Türi Kogukonnaseltsi 2017. a majandusaasta aruanne.

Türi kogukonnaseltsi 2018. aasta majandusaasta aruanne.

Kontakt: tyrikonn@gmail.com

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Aitäh

Kaust Name

Add File

Üleslaadimine

Browse